نقش مدیران در ‌تحقق مطالبات مقام معظم رهبری

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز، آذر ماه یادآوری حماسه‌سازی دانشجویان در تمامی صحنه‌های ضداستکباری بود. روح دانشجویی که در ایران همواره در مقابل ظلم و ستم بوده و با عدالتخواهی عجین شده از قبل از پیروزی انقلاب در مقابل رژیم طاغوت و تمام مظاهر استکبار بوده و تا کنون نیز با شدت و ضعف‌هایی این روحیه اصلی حفظ شده است.

در سال گذشته رهبر معظم انقلاب از مسئولان خواستند در راستای پاسخگویی به دانشجویان و اشتراک دغدغه‌های این قشر در دانشگاه ها حضور بیایند و نسبت به وضعیت کشور با این قشر سخن بگویند.

این مسئله در استان‌ها نیز مصداق می‌یابد و ای کاش مسئولان و متولیان عالی‌رتبه استان خوزستان و سایر استان‌ها نیز به این موضوع جامه عمل می‌پوشاندند و با حضور در جمع‌های دانشجویی این مطالبه به حق و برجسته ولی فقیه را جامه عمل می‌پوشاندند.

مسئولانی مانند استاندار خوزستان و مدیران ارشد اجرایی استان تا ائمه جمعه و نمایندگان خبرگان و مجلس و حتی مدیران شهری می‌توانستند (و هنوز هم می‌توانند) با حضور در دانشگاه‌ها با دانشجویان سخن بگویند و از وضعیت استان و کشور آنان را آگاه سازند.

این آگاه‌سازی و کسب اطلاعات هر چقدر بی‌واسطه‌تر باشد می‌تواند برای یافتن تحلیل‌های صحیح و واقعی به دانشجویان کمک بیشتری کند و احیانا از ضعف تحلیل، ناامیدی و دلسردی این قشر فعال جامعه جلوگیری کند.

البته شهردار و رئیس شورای شهر اهواز چندی پیش با دعوت دانشجویان در دانشگاه مادر استان خوزستان حضور یافتند که اقدام قابل تقدیری است.

این فرصت هر چند ضیق است اما همچنان مجال مناسبی برای تحقق این پیشنهاد به‌جا از سوی رهبر انقلاب است، باید صبر کرد و دید کدام مسئول در تحقق این موضوع پیشگام می‌شود.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *