حاشیه‌سازی یک سند با سربرگ وزارت کشور/ استاندار تهران: دوره را لغو کرده بودم

انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در خصوص سند منتشرشده در فضای مجازی درباره برگزاری دوره آموزشی نیروهای بازرسی شهرداری‌های استان تهران به مشهد مقدس اظهار داشت: بازرسی استانداری قرار بود سوم تا ششم اردیبهشت‌ماه دوره‌ای برگزار کند اما پس از وقوع سیل و اتفاقات اخیر کشور برگزاری این دوره را صلاح ندانسته و دستور لغو این دوره را صادر کردم.

استانداری تهران گفت: بنده به‌هیچ‌عنوان دستوری در این خصوص این نامه‌نگاری صادر نکرده و پس از انتشار اسناد در جریان این موضوع قرار گرفتم و به‌طورجدی برخورد و دوره را لغو کردم.

استاندار تهران با تأکید براینکه حوزه بازرسی مستقل از استانداری است، افزود: گویا بنا به درخواست مسؤولان بازرسی شهرداری‌های استان تهران از حوزه بازرسی استانداری این اقدام صورت گرفته و بازرسی نیز به‌صورت مستقل و بدون هماهنگی با مدیرکل حوزه و بنده این نامه‌نگاری را انجام داده است.

بندپی ادامه داد: بنا بر صحبت‌های قبلی بنده به‌شدت مخالف خود را به رفتارهای تشریفاتی و هزینه‌های غیرمعقول هستم.

وی اظهار کرد: به دلیل انتشار این اسناد و مکتوبات در فضای مجازی و رسانه‌ای، ما نیز از طریق رسانه‌ها اطلاع‌رسانی کرده و نتیجه به سمع و نظر همشهریان خواهیم رساند.

به گزارش فارس، انتشار این سند امروز در فضای مجازی کشور خبرساز شده بود. اسفندماه ۹۷ نیز اقدام مشابهی در حوزه معاونت عمرانی استانداری تهران رخ داد و نمایشگاه شهر ایده آل در بندرعباس با شرکت ۸ شهرداری منتخب استان تهران برگزار شد.
در این نمایشگاه استان تهران هتل ۵ ستاره هرمز در بندرعباس را برای اسکان انتخاب و هر شهرداری مبلغ ۱۰ میلیون تومان به‌غیراز هزینه رفت‌وآمد تقبل می‌کند.

احمد تواهن معاونت عمرانی استانداری تهران به‌محض بازگشت از بندرعباس برکنار شده و گفته می‌شود یکی از عوامل برکناری وی همین اقدام بدون اطلاع استاندار تهران بوده است.

انتهای پیام/الف/خ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *