گفت‌وگو با دومین خانم گل لیگ برتر بانوان

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، افسانه چترنور بازیکن ۲۱ ساله و خوش ‌آتیه زنجانی که این روزها در تیم فوتبال شهرداری سیرجان مشغول بازی است، در لیگ برتر بانوان خوش درخشیده و موفق شده، عنوان دومی برترین گلزنان لیگ را به صورت مشترک به دست آورد.

این بازیکن که از ۱۳ سالگی به صورت حرفه‌ای در رشته ورزشی فوتبال مشغول فعالیت شده، با سابقه چهار سال فعالیت ورزش قهرمانی در تیم شهرداری سیرجان، در فصل ۹۷-۹۸ لیگ برتر فوتبال بانوان با وجود مصدومیت در این فصل از رقابت‌ها، ۳۴ گل به ثمر رسانده و اوج کار این ستاره زنجانی شهرداری سیرجان ، زدن ۹ گل از ۱۱ گل این تیم در هفته پایانی این رقابت‌ها مقابل آذرخش تهران، بوده است.

افسانه چترنور با درخششی که در کل لیگ و به ویژه بازی آخر داشته، ماشین‌ گلزنی و پدیده مسابقات این دوره از رقابت‌های لیگ برتر بانوان نام گرفته و با درخشش قابل توجه خود توانسته است به رتبه دوم جدول گلزنان دست یابد.

این بازیکن آینده‌دار زنجانی شهرداری سیرجان که پیش از این در پست دفاع چپ فعالیت می‌کرد با توجه به قابلیت‌های بالای فردی و تشخیص مربی تیم، به خط حمله منتقل شده و همین موضوع یکی از عوامل مهم موفقیت وی و تیم سیرجانی بوده است.

*از خانواده به دلیل حمایت تقدیر می‌کنم

بازیکن ملی پوش زنجانی در ارتباط با همین موضوع به خبرنگار فارس در زنجان گفت: بنده از ۱۳ سالگی فوتبال حرفه‌ای را آغاز کردم و با حمایت‌های پدرم به این مرحله از موفقیت رسیدم و دست وی را به خاطر همه حمایت‌های او می‌بوسم.

این بازیکن جوان زنجانی همچنین ضمن تقدیر از همه عوامل تیم شهرداری سیرجان بابت اعتمادی که به وی داشتند، گفت: البته حمایت هواداران در بیرون از زمین و هم تیمی‌های خودم در مستطیل سبز نیز از دیگر مسائلی بود که در این موفقیت نقش داشته و به بنده روحیه ادامه فعالیت می‌دهد.

وی ادامه داد: پست قبلی بنده در تیم، دفاع چپ بود اما با اعتماد مربی، خانم نجاتی به خط حمله منتقل شدم، و همین تغییر نقطه عطفی در فعالیت حرفه‌ای من بوده  و از عوامل دیگر موفقیت من در تیم شهرداری سیرجان نیز بوده است.

به گزارش فارس، افسانه چترنور بازیکن موفق زنجانی که در تیم شهرداری سیرجان مشغول بازی است، با وجود اینکه پست تخصصی وی دفاع چپ است در پست جدید خود خوش درخشیده و در لیگ برتر بانوان ضمن کسب مقام نایب قهرمانی با این تیم، رتبه دوم گلزنان لیگ را کسب کرده است.

انتهای پیام/۷۳۰۰۵/ق۴۰/خ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *