نشان نقره تورنمنت صربستان بر گردن تکواندوکار گیلانی

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، هجدهمین تورنمنت بین‌المللی صربستان امروز (یکشنبه) با حضور ۲۸۵ تکواندوکار در شهر «بلگراد» آغاز شد.

آرمین هادی پور در وزن -۵۸ کیلوگرم در این رقابت‌ها در گام نخست با قرعه استراحت روبه‌رو شد، ملی‌پوش گیلانی در مرحله یک‌هشتم پایانی به مصاف باتالو الکساندر از صربستان رفته و درحالی‌که با نتیجه ۲۲ بر ۱۱ از حریف خود پیش بود به دلیل ۱۰ اخطاره شدن رقیب صرب، پیروز نخستین نبرد خود شد.

هادی پور در مرحله یک‌چهارم پایانی به مصاف مگمدوف از روسیه رفت و با برتری ۲۲ بر یک (اختلاف ۲۰ امتیاز در راند سوم) به برتری رسید، وی با این پیروزی نشان برنز خود را در این مسابقات قطعی کرد.

تکواندوکار گیلانی در مرحله نیمه پایانی به مصاف جندوبی خلیل محمد از کشور تونس رفت و در دیداری سخت و نفس‌گیر با نتیجه نزدیک ۱۲ بر ۱۰ به برتری دست‌یافت، هادی پور در دیدار فینال تورنمنت بین‌المللی صربستان مقابل نقانی از تونس صف‌آرایی کرد و با شکست ۱۶ بر ۲۰ به مدال نقره این جام بسنده کرد.

ورزشکاران کشورمان در سایر وزن‌ها نیز خوش درخشیدند، فرزان عاشورزاده در وزن -۶۳ کیلوگرم پس از برتری مقابل اوسیمیوک از لهستان و چیهی از تونس در دیدار نیمه‌نهایی به مصاف لئون از کرواسی رفته و با قبول شکست مقابل رقیب کروات به نشان برنز رسید.

سروش احمدی مبارز وزن -۶۸ کیلوگرم کشورمان مقابل مورات از ترکیه، استاسا از صربستان، بگاج از مونته‌نگرو و نماینده لهستان به برتری رسیده و نشان طلای مسابقات را کسب کرد، میرهاشم حسینی مبارز وزن -۷۴ کیلوگرم کشورمان مقابل کوتای و دمیر از صربستان به برتری دست‌یافته و راهی دیدار فینال شد.

سجاد مردانی در وزن ۸۷ کیلوگرم مقابل دجان از مقدونیه به برتری رسید و با شکست در مرحله نیمه پایانی مقابل میکولاج از لهستان به نشان برنز تورنمنت صربستان رسید، سعید رجبی دیگر نماینده کشورمان در این رقابت‌ها در وزن ۸۷ کیلوگرم بود که پس از برتری مقابل پیوتر از لهستان در دیدار نیمه پایانی مقابل کارلوس از مکزیک تن به شکست داده و گردن‌آویز برنز را تصاحب کرد.

به گزارش فارس، تورنمنت بین‌المللی صربستان G۱ است و به نفرات اول تا سوم به ترتیب ۱۰، ۶ و ۳٫۶  امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیک تعلق می‌گیرد، هدایت ملی‌پوشان کشورمان برعهده فریبرز عسکری به‌عنوان سرمربی و علی‌محمد بسحاق و وحید عبدالهی به‌عنوان مربی است.

انتهای پیام/۳۳۸۹/ی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *